Kontaky-modul

Projekt: Fextovo území 2
Realizace: duben – prosinec 2017 (soutěž zahájena 13. května, končí 31. října 2017)
Vydaných archů: 5000 ks
Financování: členské příspěvky naší MAS a sponzorské dary od místních firem

Po úspěšném prvním ročníku jsme se v roce 2017 rozhodli v soutěži pokračovat. Z posbíraných zkušeností od samotných hráčů jsme provedli několik úprav. Počet míst pro hráče jsme snížili z původních 25 na 15 a místa jsem trochu obměnili. Celá soutěž je i letos na webu www.polabsketoulky.cz.

Další novinkou v soutěži bylo zavedení sbírání samolepek místo původních razítek. Důvodem je přesnější sledování statistiky míst.

Novinkou v soutěži bylo zavedení zvláštních samolepek mimo místa na kulturních nebo společenských akcích. Celkem se speciální samolepka (žolík) objevila na 31 různých akcích. Z toho na 6 akcích jsme se osobně zúčastnili s naším stánkem a měli jsme tak jedinečnou možnost komunikovat s hráči a vyslechnout si jejich nápady a připomínky k soutěži.

Soutěž jsme zahájili 13. května na Městském běhu v Brandýse nad Labem a končit bude 31. října, kdy rozdáme poslední samolepky do hracích archů. Slosování o ceny se bude konat 2. prosince ve 14 hodin na rozsvícení stromečku v Brandýse nad Labem.

Fotografie

Fotka ze zahájení soutěže: náš stánek na náměstí

Náš Facebook

Hledat

Free business joomla templates